Odosobnienia

W trakcie odosobnień medytacyjnych poświęcamy czas przede wszystkim na medytację. Na odosobnienie najlepiej udać się do któregoś z naszych ośrodków odosobnieniowych. Kursy, na których medytujemy w grupie, organizowane są zarówno przez ośrodki miejskie, jak i odosobnieniowe.

Odosobnienia otwarte
Na tego typu odosobnieniu medytujemy sami lub z bliską nam osobą. Warto zaplanować codzienną praktykę medytacyjną i konsekwentnie realizować plan.

Odosobnienia zamknięte
Podczas tego rodzaju odosobnienia medytujemy sami lub z kimś bliskim i nie kontaktujemy się z innymi ludźmi. W naszej linii przekazu wykonuje się cztery sesje medytacyjne dziennie. Koncentrujemy się na jednej głównej medytacji oraz staramy się czytać codziennie fragment nauk Buddy, żeby skierować umysł na tory właściwego poglądu.

 

Książki   Plan podróży Lamy Ole   Kontakt
Książki przybliżające nauki Buddy oraz przedstawiające historię buddyzmu w Azji i Europie można kupić w naszych ośrodkach lub w sklepie internetowym KFShop.
Więcej  »
  Lama Ole Nydahl nieustannie podróżuje i przekazuje nauki Buddy podczas publicznych wykładów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z programem wykładów
Plan podróży Lamy Ole
  Buddyjski Związek Diamentowej Drogi Linii Karma Kagyu jest związkiem wyznaniowym oficjalnie zarejestrowanym w Polsce.
Więcej »

© Buddyjski Związek Diamentowej Drogi Linii Karma Kagyu 

   materiały prasowe »    dla nauczycieli szkolnych »